Kúpa auta

PREČO KUPOVAŤ CEZ AUTO – REALITY?

Existuje veľa podvodných a pofidérnych predajcov, preto je Vám odporúčame kupovať len vozidlá o ktorých viete naozaj všetko.

NÁKUPNÁ CENA

Na základe zisteného stavu vozidla pre Vás vyjednáme najlepšiu nákupnú cenu.

FINANCOVANIE A POISTENIE

Rýchlo a výhodne Vám vypracujeme ponuku financovania formou Leasingu a autoúveru.

PAPIEROVAČKY

Vozidlá z našej ponuky máte možnosť kúpiť Online. My Vám auto privezieme až domov.

Ako kúpiť auto cez Auto Reality?

Nájdenie vozidla

Podľa vašich kritérií vyplňte filter, tak nájdete vozidlá podľa vašej predstavy. V prípade ak sa Vaše vysnívané auto nenachádza v našej aktuálnej ponuke, vyplňte prosím dotazník.

Kontaktujte nás

Kontaktujte našu centrálu, alebo priamo makléra, ktorý má konkrétne vozidlo vo svojej ponuke. Môžete tak urobiť e-mailom, alebo telefonicky.

Dohodnutie obhliadky

Pri prejavení záujmu o vozidlo z našej ponuky kontaktujeme majiteľa. Dohodneme termín obhliadky tak aby vyhovoval Vám aj majiteľovi auta.

Obhliadka vozidla

Samotnú obhliadku realizujeme na mieste a v čase, aby vyhovoval obom zmluvným stranám. Kupujúcemu odporúčame obhliadku vykonať v autorizovanom servise, prípadne za prítomnosti odborníka, ktorý ešte vozidlo pre istotu skontroluje.

Zdroj finančných prostriedkov

Vozidlo môžete vyplatiť v hotovosti alebo Vám ho pre-financujeme so splátkami na mieru najvýhodnejšie na Slovenskom trhu.

Právny servis a poistenie

Vypracujeme kúpno-predajné zmluvy pre obe zmluvné strany, vybavíme odhlásenie vozidla. V prípade záujmu zabezpečíme výhodné online PZP a havarijné poistenie na mieru.

Zakončenie kúpy

Po podpísaní kúpno-predajných zmlúv, zaplatení kúpnej ceny a odhlásení sa stávate ihneď majiteľom auta. Vašou úlohou je vozidlo prihlásiť vo Vašom okrese do 30 dní od odhlásenia.

Referencie

Prečítajte si čo o nás hovoria ľudia a zákazníci ktorým sme s predajom alebo kúpou pomohli

Chcete kúpiť auto?

Napíšte nám rýchlu správu cez kontaktný formulár a my sa Vám do 24h ozveme.

Naše služby za 10 rokov využilo už viac ako 1000 spokojných zákazníkov. Ak máte nejaké otázky, alebo chcete aby sme Vám pomohli, neváhajte nás kontaktovať.


  POISTENIE
  VOZIDLA

  FINANCOVANIE
  VOZIDLA

  0

  Rokov

  na trhu

  0 +
  Predaných áut
  0 +
  Kúpených áut
  © Copyright 2021 auto-reality.sk, created by Dusan Misjak